دسته بندی اصلی
منوی کاربردی

بهترین عطر معنوی

بهترین عطرهای معنوی

خرید عطر معنوی

بهترین عطرهای معنوی که هم به لحاظ کیفیت و رایحه ای جدید و خوشبو در رده های اول قرار دارند را می توان از عطر احلام العرب و یا عطر اجمل نام برد که رایحه ای معنوی با ماندگاری  و پخش بویی بالا دارند و حتی یکی از بهترین عطرهای هدیه برای کسانی هست که دوستشان داریم.

هنگام راز و نیاز با خدا و نماز خواندن استفاده از عطرهای معنوی علاوه بر اینکه معطر و خوشبو می شوید احساسی متمایز و عالی به شما دست می دهد و آنگاه است که از نماز خواندن و مناجات با خدا لذت می برید.

پیشنهاد ما به شما این است که از عطرهای نام برده در حداقل یک شیشه دو میل رولی خریداری کرده و در داخل جانماز خود قرار دهید تا همیشه رایحه ای معنوی را احساس کنید.
هنگامی که اقوام برای مدت طولانی به منزل ما تشریف می آورند و درخواست جانماز و یا چادر نماز و … دارند چقدر زیبا و برجسته است که چادر و سجاده و از همه مهمتر جانماز ما معطر به عطرهای معنوی باشد.
پیامبر اکرم و امامان معصوم توصیه های زیادی در مورد استفاده از عطر کرده اند پس چه بسا حداقل موقع مناجات با خدای خویش معطر و خوشبو باشیم .
از دیگر عطرهای پیشنهادی فروشگاه عطر ماه24 می توان به عطر وصال و عطر ملائکه اشاره کرد که جزو عطرهای عربی معنوی قرار دارند و بسیار خوشبو و جدید می باشند.

البته یادآور می شویم که عطرهایی مانند عطر محمدی و عطر یاس .و … جزو عطرهای معنوی می باشند اما رایحه ای قدیمی و حتی زننده ممکن است داشته باشند.

ارسال نظر