دسته بندی اصلی
منوی کاربردی

انواع عطر

انواع عطر به صورت اسانس

عطرها در قیمت ها و رنگ های مختلف در بازار عرضه می شوند که هر کدام کیفیت خاص خود را دارد اما دقت داشته باشید که کیفیت عطر نه به رنگ آن است نه به غلظت و نه حتی به قیمت بالای آن.
عطرها در درجه اول به صورت پرفیوم هستند یعنی بدون هیچ ماده ای و صد در صد خالص و بعد از پرفیوم ها ادوپرفیوم هستند که حدود 20 الی 30 درصد ناخالصی دارند و بعد از ادو پرفیوم ها ادوتولیت هستند که بین 30 تا 60 درصد الکل و فیکساتور دارند که بعد اینها ادکلن ها هستند که بیش از 80 درصد فیکساتور دارند که از ماندگاری کمی برخوردار هستند.
در فروشگاه عطر ماه24 فقط پرفیوم ارائه می شود که به صورت صددرصد خالص عرضه می شوند.
در این فروشگاه انواع عطر از جمله انواع عطرهای مردانه، انواع عطرهای زنانه، انواع عطرهای پاییزی و … به صورت اسانس عرضه گشته است که می توانید بعد از مطالعه مشخصات عطر دلخواه خود به مقدار مورد نیاز خرید کرده و از خرید خود نهایت لذت را ببرید.
در خرید عطر خود در فروشگاه ماه24 علاوه بر ارسال شیشه عطر اسپری رایگان، فیکساتور(رقیق کننده عطر) به صورت رایگان و جدا، اشانتیون از عطرهای مختلف( می تواند به انتخاب خود شما باشد) و همچنین ارسال رایگان به نقاط کشور در صورت خرید مبلغ 50 هزار تومان پرداخت آنلاین این مبلغ.
در این فروشگاه انواع عطر گرمی ارائه می شود و هر یک گرم معادل یک میل می باشد
و همچنین انواع عطر و انواع شیشه عطر دارای گارانتی می باشند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر