دسته بندی اصلی
منوی کاربردی

انواع عطر بلک افغان

عطر بلک افغانو عطری با هدف یک رایحه ای زیبا و قوی که از هشیش ساخته شده است
نتیجه این عطر همچون هشیش برای بیدار شدن لذت درونی است ولی موقتی.
عطر بلک افغانو به علت وجود عود در آن همچون عطرهای عودی مثل عطر دهن العود و عطر لیدر عود و … بسیار با ارزش و گران نیز هست
شرکت سازنده: ناسوماتو
دسته بویی: چوبی آروماتیک
سبک رایحه: گرم و تلخ
نظرسنجی اصلی در مورد سمت بوی این اسانس پرطرفدار : دخانیاتی، چوبی، خاصیت دار، گیاهی و عودی می باشد
اسانس های مختلف از عطر بلک افغان در رنگ ها و قیمت های مختلف موجود می باشد که هر کدام رایحه ای متفاوت نسبت به دیگری می دهد که این امر به خاطر وجود شرکت های مختلف عطر سازی می باشد که هر کدام کیفیت های مختلفی دارند.
اسانس بلک افغان در اصل باید رنگی سیاه و غلیظ داشته باشد همچون جوهر سیاه باشد باشد و بویی نزدیک و یا حداقل با ادکلن گران قیمت خود داشته باشد.

در فروشگاه عطر ماه24 سه نوع عطر از بلک افغان ارائه شده است که به نام های عطر بلک افغان اعلا، عطر بلک افغان جدید و عطر بلک افغان معمولی می باشند که بلک افغان معمولی با رنگی زرد رنگ اما با کیفیت و پخش بویی عالی می باشد که علاوه بر کیفیت قیمت مناسبی هم دارد.
عطر بلک افغان جدید رنگی مشکی دارد اما غلیظ نیست ولی از لحاظ رایحه به بوی ادکلن اصلش نزدیک می باشد.

عطر بلک افغان اعلا با رنگی مشکی همچون جوهر سیاه می باشد که با ادکلن اصل و گران قیمتش هیچ فرقی نداشته و به گفته مشتری ها حتی بهتر هم می باشد.
عطری که از هشیش ساخته شده است و رایحه ای فوق العاده خوشبو و مست کننده دارد که با روح و روان آدمی بازی کرده و به تسخیر خود در می آورد.
عطری که از بو کردن آن سیر نمی شوید.

ارسال نظر