دسته بندی اصلی
منوی کاربردی

انواع اسانس بلک افغان

انواع اسانس بلک افغان اصلی کدامند؟

به دلیل وجود شرکت های مختلف اسانس در ایران باعث شده است که از هر اسانسی چند مدل قیمت ، کیفیت و رایحه وجود داشته باشد اما اختلاف قیمت ها پایین هستند نه زیاد. مثلا بهترین نوع اسانس بلک افغان نهایتا هر یک میل 6 تا 8 هزار تومان می باشد بیشتر از این اگر بود دلیل بر کیفیت بالای آن اسانس نیست بلکه فقط در انصاف فروشنده هست که بستگی به فروشنده دارد.
اما تذکری که می توان داد این است که عطرها را گران نخرید بلکه به قیمت بخرید.
در فروشگاه عطر ماه24 بهترین اسانس از برترین برند معتبر اروپایی با کمترین قیمت موجود است تا علاوه بر هزینه کم بدون هیچ محدودیتی بهترین اسانس بلک افغان را که شبیه به ادکلن گران قیمتش هست را تهیه کنید.

انواع اسانس بلک افغان معمولا از گرمی 500 تومان تا 6 الی 8 هزار تومان می باشد.
در فروشگاه عطر ماه24 سه نوع اسانس بلک افغان موجود می باشد که پرفروش ترین آن اسانس بلک افغان اعلا می باشد که همانند جوهر سیاه بوده و رایحه ای شبیه به ادکلن گران قیمت خود داشته و حتی بهتر هم هست که رضایت کامل مشتری ها را در بر دارد.

دومین اسانس از بلک افغان موجود در سایت ماه24 عطر بلک افغان جدید می باشد که محصول کشور فرانسه بوده و رنگی مشکی اما غلظت کمتری نسبت به اسانس بلک افغان اعلا دارد.(اتمام موجودی)

و سومین اسانس بلک افغان موجود اسانس بلک افغان معمولی می باشد که علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارد از قیمت مناسبی هم بر خوردار می باشد اما رنگی تقریبا نارنجی دارد.

ارسال نظر