دسته بندی اصلی
منوی کاربردی

انتخاب عطر برای کودکان

انتخاب عطر برای کودکان

میخواستم چند روز دیگه یه ریویوی جامع روی انتخاب های مناسب برای این گروه سنی بنویسم ولی الان یه اشاره ای میکنم و بعدن اونم مینویسم.
برای کودکان باید عطری رو انتخاب کرد که با بادی کمیستری این گروه سنی مطابقت داشته باشه. بچه ها در این سن زیاد جنب و جوش دارن و همونطور که احتمالا میدونید سطح مایعات نسبت به حجم بدن در اونها بیشتره. این باعث میشه تعریق کنند و اثر یک رایحه رو ضعیف تر کنند. از طرفی بسیار حائز اهمیت خواهد بود که از عطری استفاده نکنیم که موجبات آلرژی و تحریک اونها رو فراهم کنه. بچه هایی که آسم دارن و یا دچار اگزما و آبریزش های بینی و یا اشکریزش چشم هستند رو یقینا نبایستی براشون عطر استفاده کرد. در مورد بچه هایی هم که این مشکلات رو ندارند در انتخاب عطر اصلا نباید ریسک کرد. نباید به پوستشون عطر زد چرا که جذب پوستی در بچه ها بیشتره . و از طرفی نباید عطرهای بی کسفیت رو استفاده کرد.
چند گزینه وجود دارن که من اونها رو بررسی میکنم.

عطر بوربری بیبی تاچ : burberry baby touch
عطر مناسب و با کیفیتی بر پایه بادی کمیستری بچه هاست. [من همیشه عادت دارم یکم آب پرتقال و شیر رو با هم قاطی میکنم و میخورم. ویتامین سی اب پرتقال به بهترین وجه سبب جذب املاح شیر و بخصوص کلسیم میشه. ] بوی ترکیب پرتقال و شیر بوی خیلی رایحه خوشایند و تازه ای میسازه. این بو رو تا حد زیادی در بوربری بیبی تاچ استشمام خواهید کرد .

عطر فرانک اولیویر نیچر
قبل از اینکه پودر ژله رو بریزید توی آب ، میوه های ترش رو با میوه های شیرین قاچ کنید و بریزید داخل ظرق آب بعد پودر ژله رو بهش اضافه کنید بعدش که ژله آماده شد بوی خیلی خوبی میده. این بو رو تقریبا میشه از نیجر استشمام کرد. توش لایچی بکار رفته. که توضیح میوه لایچی رو قبلا دادم. اینم گزینه مناسبیه . گروه سنیش شش تا ۱۲ ساله به نظر من.

عطر بولگاری گلدیا
عطر بچه باید اینجوری باشه. تزدیک سطح بدن باشه بوش که وقتی بغلش میکنی بوشو حس کنی. خیلی ملو ، آروم، دوست داشتنی .

عطر ورسوز: این عطر از سنین ۱۰ سال تا ۲۵ سال برای خانم ها مناسبه بنظر من. روی پوست در هر سنی پرزنت مختلفی خواهد داشت. کار با کیفیتی ام هست. مناسب فصل سرده.

عطر آنتونیو روسینی لایف استایل
کمی پودری ولی کاملا بچگانه ست بنظرم. تا سنین ۱۲ سال مناسبه. خیلیم عطر پر طرفداریه بین خانمهای جوون.

عطر تامی هیلفیگر:  یه بچه محصل ۱۲ تا ۱۶ ساله نرد (درسخون عینکی ) باید بوی نیمه کلاسیکی بده. این یه بوی کلاسیک تینیجری با شخصیتی داره که بیا و ببین.

عطر ویوالا جوسی کوتور:
این خیلی بین تینیجرای همه دنیا پرطرفداره. کلی هم حاشیه داشت که گفتن فلان ماده رو داره بعد دیدن شایعه بوده. اما یه نکته. این رو مثال زدنم برای همین نکته در واقع. ترجیحا برای بچه ها عطرهای اغواکننده استفاده نکنید. این بیشتر برای مراسمات خوبه.

بازم هستن پیشنهادای دیگه اما خسته شدم جدن :))
یه نکته رو هم بگم. خیلی از این عطرارو خانمای ۵۰ ساله هم دیدم استفاده میکنن. پس لطفا شکایت نکنین اگه از این عطرا استفاده می کنید.. ولی یبار اینارو روی بچه ها تست کنین ببینین چقدر کاراکترشون تینیجری و کودکانست. البته بعضیاشون برای هرسنی جدن میشه ازش استفاده کرد.

ارسال نظر