دسته بندی اصلی
منوی کاربردی

آیا هدیه عطر جدایی می آورد ؟

آیا هدیه عطر جدایی می آورد ؟
به خرافات عامه در مورد اینکه ، عطر جدایی می آورد ، توجه نکنید
منشاء و چرایی باور ناصحیح عطر و جدایی :
کسی نمی داند اینکه هدیه عطر جدایی می آورد چرا و از کجا به باورهای برخی مردم راه پیدا کرده است. اتفاقا” بوی مشمئز کننده و آزار دهنده افراد برای یکدیگر عامل مهم جدایی ، تنفر و انزجار و فاصله گرفتن است تا رایحه خوش! مردم رایحه خوش و این نوع هدایا را بیشتر می پسندند تا قبول بوی بد دیگران ! و جالب است که دامنه این خرافات به اسپری های خوشبو کننده و ادکلن هم رسیده است ، انگار آن شیشه عطر یا قوطی اسپری چنان قدرت بی حد و مرز و مرموزی دارد که به دو نفر دستور جدایی و فاصله گرفتن را می دهد !
اتفاقا” بر اساس نظر کارشناسان ، رایحه خوش تا مدتها در ذهن فرد مقابل باقیمانده و حتی با استشمام یک رایحه پس از گذشت چند سال ، فرد سریعا” به یاد خاطرات گذشته خواهد افتاد و یادآوری گذشته یکی از کارکرد های رایحه و عطر می باشد ، مضافا” اینکه تاثیرات بو و رایحه بر انسانها از هزاران سال قبل تا کنون دور از نظر نمانده و خاصیت های درمانی آن به اثبات رسیده است .
ممکن است فرد یا افرادی دارای زمینه اختلاف و جدایی با کسان دیگری بوده باشند که تصادفا” پس از هدیه دادن عطر ، اختلافشان عمق گرفته و دلخوری هایی به وجود آمده باشد که این دو موضع بی ربط را ، به هم ربط داده و سپس حکم صادر نموده و منشاء صدور خرافات شده باشند ، اما تقریبا” تمام انسانها خاطرات بسیار بدی از استشمام بوی زننده از افراد دیگر را همیشه به خاطر دارند که بوی بد تا عمق وجود شان رفته و اذیت شده و کاری نمی توانستند بکنند…
خرید انواع عطر با تنوع بیش از 300 مدل به صورت گلچین شده در فروشگاه عطر ماه24 موجود می باشد که می توانید بعه مقدار دلخواه مورد نظر خود و همچنین در شیشه عطر دلخواه خرید کنید و از خرید عطر خود لذت ببرید.

  1. محمد گفت:

    سفارش بنده امروز به دستم رسید. علاوه بر کاپیتان بلک که سفارش داده بودم، دو عطر اوپیوم و بوگارت هم همراهش بود که واقعا عالی بودند. تشکر

ارسال نظر