دسته بندی اصلی
منوی کاربردی

آیا عطر و اسانس مضر می باشد؟

آیا عطر مضر می باشد

آیا عطرهای به خون نفوذ می کنند؟

آیا فقط عطرهای طبیعی خوب هستند؟

این سوالات و دیگر سوالات در مورد عطرها که مضر می باشند کذب محض بود و این میزان از اوهامات، بی سابقه است.
عطرها از برترین برندهای معتبر اروپایی قانونی و از گمرک وارد کشور شده و مورد تایید وزارت بهداشت قرار گرفته و ضمن اینکه هنوز موردی مشاهده نشده است که با استفاده از عطر به مشکل خورده باشند.
عطری که همه ی موادش طبیعی باشد نادر و بسیار گران است. (مثلا هفت میلیون تومن برای یک بطری صد میل) دوما مواد معطر شیمیایی تحت شدیدترین نظارتها قرار دارند و حداکثر می توانند حساسیت زا باشند.

اسانس هاي طبيعي به دليل قيمت بالا و نيز استفاده هاي غذايي و دارويي به ندرت و در موارد خاص در صنعت عطرسازي استفاده مي شوند.
آخرين نمونه ي بارز و ديدني عطر يك ميليون دلاري گُلدن دليشز دي كي ان واي است كه هر اونس(٢٨ گرم) ٢٠٠ هزار دلار ارزش عطر است و حدود ٨٠٠ هزار دلار ارزش شيشه و الماس هاي آن.
در صنعت عطرسازي استفاده از مواد سنتزي مطمئن تر و كم ضرر تر از مواد طبيعي است چرا كه مواد طبيعي بر روي پوست ها، گروه هاي خوني متفاوت، خلط هاي خوني غالب (دم، صفرا، سودا، بلغم) ، نژاد ها و محيط هاي مورد استفاده اثرات متفاوتي را به جا مي گذارند و احتمال بروز حساسيت و بيماري هاي مضر را بالا مي برند
برترین عطرها از بهترین شرکت های عطر سازی اروپایی در فروشگاه عطر ماه24 به صورت گلچین شده موجود می باشد که می توانید با آرامش خاطر استفاده نمایید و از خرید عطر خود لذت ببرید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر